Premium Joomla Templates by iPage Coupon
Za Pio Lovrič je izjemno uspešen teden v Braziliji

Za Pio Lovrič je izjemno uspešen teden v Braziliji

Domžalska teniška igralka Pia Lovrič v današnjem finalu turnirja serije ITF W25 v Braziliji ni uspela zrežirati preobrata, kakršen ji je uspel v 2....

Uspešna sezona 2021 za Pio Lovrič

Uspešna sezona 2021 za Pio Lovrič

Pia Lovrič je novembra odlično nastopila še na zadnjih dveh turnirjih v Turški Antalyji. Na prvem turnirju je posamezno osvojila 2. mesto, v dvojicah pa...

Miha Kancilija še četrtič in Marjan Ogrinc prvič, dvojice Miha Kancilija/Igor Ogrinc

Miha Kancilija še četrtič in Marjan Ogrinc prvič, dvojice Miha Kancilija/Igor Ogrinc

Nič novega bi lahko rekli v ligaškem tekmovanju TK Domžale. V mlajši skupini 1 je še četrtič zapored slavil Miha Kancilija, ki je še četrtič...

Pia Lovrič že med 500 na svetu v dvojicah

Pia Lovrič že med 500 na svetu v dvojicah

Na zadnjih dveh turnirjih na Portugalskem je Pia v dvojicah osvojila 5.-8.mesto (Santarem) in 3.-4. mesto (Loule), kar jo bo na novi lestvici popeljalo med 500 igralk...

 • Za Pio Lovrič je izjemno uspešen teden v Braziliji

  Za Pio Lovrič je izjemno uspešen teden v Braziliji

  nedelja, 16 januar 2022 18:03
 • Uspešna sezona 2021 za Pio Lovrič

  Uspešna sezona 2021 za Pio Lovrič

  nedelja, 19 december 2021 14:46
 • Miha Kancilija še četrtič in Marjan Ogrinc prvič, dvojice Miha Kancilija/Igor Ogrinc

  Miha Kancilija še četrtič in Marjan Ogrinc prvič, dvojice Miha Kancilija/Igor Ogrinc

  sobota, 09 oktober 2021 17:47
 • Pia Lovrič že med 500 na svetu v dvojicah

  Pia Lovrič že med 500 na svetu v dvojicah

  petek, 08 oktober 2021 19:40

ITF teniški turnir

Ustvarjeno: četrtek, 06 avgust 2015

20. SLOVENIAN JUNIOR OPEN – MEDNARODNO MLADINSKO PRVENSTVO SLOVENIJE DO 18 LET

ITF TurnirV Teniškem klubu Domžale že 20. leto zapovrstjo prirejamo mednarodno mladinsko prvenstvo do 18 let. To je turnir, ki šteje za točke za svetovno mladinsko jakostno lestvico do 18 let.

Začetna ideja se je v letu 1995 porodila pri tedanjem sekretarju kluba Saši Svoljšku. V klubu je bila takrat zelo obetavna selekcija 14 in 15 letnikov, ki so bili na začetku svoje tekmovalne poti na turnirjih ITF ( Slavinec, Sironič, Jerič, Ogrinc, Šulin, Kraševec) in čemu ga ne bi organizirali v Domžalah. Ker do takrat podobnega turnirja v Sloveniji še ni bilo, je Sašo Svoljšak prosil za pomoč mednarodnega sodnika in človeka z izjemno dobro povezavo z Mednarodno teniško zvezo v Londonu, g. Fredija Reicherja. Fredi je seveda posredoval in vrata so nam bila odprta. Dobili smo organizacijo turnirja in sicer konec meseca julija 1996.
Turnir je bil izvrstno organiziran in s strani igralcev, trenerjev in spremljevalcev smo bili deležni samih pohval. Udeležba je bila za 1. leto izvrstna, končna zmagovalca pa sta postala Madžar Balasz Vaci in Slovenka Tina Pisnik.
Skozi leta se je turnir izvrstno prijel, med drugim so na njem nastopali igralci in igralke: Lleyton Hewitt, Daniela Hantuchova, Dominika Cibulkova, Tina Pisnik, Maja Matevžič, Andreja Klepač, Grega Žemlja, Blaž Kavčič, Aljaž in Andraž Bedene, BlažRola itd.
Tudi TK Domžale je vpisan med zmagovalci turnirja, saj sta ga osvojila Igor Ogrinc in Mike Urbanija, oba člana našega kluba. Letošnji jubilejni 20. Turnir bo potekal od 8. do 16. avgusta 2015. Direktor turnirja Sašo Svoljšak, ki turnir vodi od samega začetka, tudi letos pričakuje močno domačo in seveda mednarodno udeležbo in se veseli tedna, v katerem se bo na klubskih igriščih zvrstilo približno 250 igralcev in igralk.
Otvoritev turnirja je napovedana za torek 11.8.2015, ko bo predsednik kluba g. Marjan Ogrinc tudi uradno odprl turnir.


2015 marks the 20th anniversary of the international junior open up to 18 years, which is annually, since 1996 held at tennis club Domžale and where players collect points for the world junior ranking up to 18 years of age.
Since there were many members of the club, aged 14 to 15 (Slavinec, Sironič, Jerič, Sulin, Ogrinc, Kraševec) who showed potential and were starting to compete in ITF tournaments, Sašo Svoljšak, the former operating director of the club in 1995 had the idea to organize such a tournament in Domžale. Since this would to be the first tournament of such kind in Slovenia, Sašo Svoljšak turned to Fredi Reicher, the international referee with good connections at the International Tennis Association in London. Due to Mr. Reicher's help, Domžale became the host of the tournament in the last week of July of 1996.
The tournament was very well organised and compliments were received fromthe players, couches and other visitors. First year''s participation was outstanding and the first winners became Balazs Vaci from Hungary and Tina Pisnik from Slovenia.
From the start the tournament was popular among players and during the years the participants among others included etc.
Two of the winners were members of the tennis club Domžale (Igor Ogrinc and Mike Urbanija).
This year's 20th jubilee tournament shall take place from8th until 16th August 2015. The tournament director Sašo Svoljšak who organises the tournament each year since its beginning, expects a strong domestic and international participation and is looking forward to the week when approximately 250 players shall take over the courts of tennis club Domžale.
The opening of the tournament is scheduled for Tuesday 11 August 2015, when Marjan Ogrinc, the president of the tennis club of Domžale, shall officially open the tournament.

Miha Kancilija je po zmagi v Domžalah in finalu v Avstriji, ponovno pokoril konkurenco na mednarodnem veteranskem turnirju v Portorožu v kategoriji ...
Objavljeno: 03.10.2021
Pia Lovrič je s Tino Cvetkovič odlično odigrala turnir dvojic. Pramagali sta 4. nosilki 63 36 10-5, od katerih je bila nemka že 48. igralka sveta. ...
Objavljeno: 24.09.2021
V interni ligi Tk Domžale so na sporedu samo se finalni dvoboji. V SKUPINI 1 so odigrali četrtfinalne in polfinalne dvoboje in že četrtič zapored se ...
Objavljeno: 22.09.2021
Pia Lovrič je zaradi odličnih iger na zadnjih turnijih in ker je kot edina slovenka letos osvojila turnir na trdi podlagi, prejela povabilo ...
Objavljeno: 17.09.2021
Vesele novice prihajajo iz avstrijskega Bad Kleinkirchheima v Avstriji, kjer sta naša člana Matjaž Danev in Miha Kancilija osvojila mednarodni ...
Objavljeno: 13.09.2021
V tretji tekmi so naši mladeniči izgubili z ekipo Rusije 0-3, v zadnji tekmi pa so po težkem boju izgubili z ekipo Finske 1 - 2. Na koncu so ...
Objavljeno: 07.09.2021