Uspehi Domžalčanov na državnih prvenstvih

Ustvarjeno: nedelja, 11 maj 2014

V tem tednu so potekala državna prvenstva v kategorijah članov in 14 let, kjer so naši tekmovalci dosegli lepe uspehe.

Pia Lovrič se je med dve leti starejšimi tekmicami uvrstila v drugi krog posamezno, med dvojicami pa prikazala odličen tenis in osvojila 3.-4.mesto. s svojo partnerko sta izločili 4. in 8.nosilki, kar je odličen uspeh!!

Mark Andrejič Goljar se je prav tako uvrstil v drugi krog posamezno in osvojil 3.-4. mesto v dvojicah.

Anej Levpušček se je skozi kvalifikacije uvrstil v glavni turnir posamezno, kjer se je odlično upiral 8. nosilcu, a na koncu žal izgubil. V dvojicah pa je osvojil 9.-16.mesto.

Andrej Videc je posamezno žal obstal v kvalifikacijah, v dvojicah pa tudi osvojil 9.-16.mesto.

V članski konkurenci je Valerija Gerčar po težki borbi izgubila v prvem kolu posamezno in v dvojicah.